Czy to Twoja firma?

Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA praca

Brzeźce

Od momentu naszego powstania w lipcu 2016 roku, Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji "Integracja" nieustannie dąży do wzbogacania życia społeczności w Brzeźcach i poza nimi. Nasza siedziba, położona przy ulicy Pazurowickiej 58, jest miejscem, gdzie kultura, sztuka i edukacja splatają się, tworząc przestrzeń dla rozwoju i integracji.

Nasza oferta jest tak różnorodna, jak potrzeby tych, których wspieramy. Zajmujemy się nie tylko edukacją przedszkolną, ale również prowadzimy restauracje, oferujemy usługi kateringowe, zajmujemy się działalnością fotograficzną, a także organizujemy pozaszkolne formy edukacji sportowej i artystycznej. Dzieci znajdują u nas opiekę dzienną, a podróżujący mogą korzystać z naszych obiektów noclegowych. Wszystko to uzupełniamy szerokim wachlarzem innych usług, które odpowiadają na potrzeby naszej społeczności.

Chociaż nasz udział w rynku wynosi 0.06%, to nie liczby są dla nas najważniejsze. Skupiamy się na jakości, na tym, by każde działanie, które podejmujemy, było krokiem w stronę lepszego jutra. Nasze działania są skoncentrowane na ludziach, na ich rozwoju i dobrostanie. Wszystko, co robimy, jest odzwierciedleniem naszej pasji do tworzenia przestrzeni, gdzie każdy może się uczyć, rozwijać i cieszyć się życiem.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza fundacja jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – niezależnie od wieku czy zainteresowań. Nasze placówki edukacyjne są pełne życia i kreatywności, nasze usługi gastronomiczne zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia, a nasze programy sportowe i artystyczne inspirują do aktywności i wyrażania siebie.

Fundacja "Integracja" to nie tylko usługi, to przede wszystkim ludzie – zarówno ci, którzy tworzą naszą ofertę, jak i ci, którzy z niej korzystają. Każdego dnia pracujemy na to, by nasza społeczność była silniejsza, bardziej zintegrowana i szczęśliwsza. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami.

Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA

Siedziba główna

Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Pszczyna
  5. Bydgoszcz
  6. Wrocław
  7. Bielsko-Biała
  8. Czechowice-Dziedzice
  9. Częstochowa
  10. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Fundacja Wspierania Kultury, Sztuki i Edukacji INTEGRACJA - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      pełnienie roli wychowawcy grupy przedszkolnej maksymalnie 4 osobowej

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, ukończona edukacja wczesnoszkolna lub przedszkolna, ukończony kurs autyzm lub oligofrenopedagogika i zespół Aspergera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną