Czy to Twoja firma?

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW GÓRNIK W BRZESZCZACH praca

Brzeszcze
Sprzedaż detaliczna art. spożywczych.
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW GÓRNIK W BRZESZCZACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW GÓRNIK W BRZESZCZACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW GÓRNIK W BRZESZCZACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz śniadaniowy, pomoc kuchenna

    FHU KARAT Adam Rajpold
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 35-40 zł / godz.
    Polecana
    Dodana
  • Pokojowa

    Chochołowy Dwór
    • Jerzmanowice
    • umowa o pracę tymczasową
    Dodana
  • Pracownik Restauracji

    Max Poland Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • bez doświadczenia
    • 29-30 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW GÓRNIK W BRZESZCZACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW GÓRNIK W BRZESZCZACH - oferty archiwalne

  • Piekarz

    SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW GÓRNIK W BRZESZCZACH
    • Brzeszcze
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      * przygotowanie surowców do produkcji
      * wytwarzanie różnego rodzaju pieczywa
      * dbałość o czystość stanowiska pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole, A/B) dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku - min. 2 lata, umiejętności związane z zawodem, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy. Miejsce wykonywania pracy: Brzeszcze, ul. Dworcowa 1. Początkowo preacodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia, praca w systemie dwuzmianowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzeszczach