Czy to Twoja firma?

Magdalena Stępień praca

Brzeszcze
Magdalena Stępień najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Magdalena Stępień

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Magdalena Stępień

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Magdalena Stępień poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Magdalena Stępień - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Magdalena Stępień
    • Brzeszcze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomoc kuchenna w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, otwartość, książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia. Miejsce wykonywania pracy: Przedszkole ISKIERKA, Brzeszcze, ul. Kościuszki 8a. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie - 16 godzin tygodniowo - 2 dni w tygodniu po 8 godz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Brzeszcze
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.

      praca z dziećmi w przedszkolu zgodnie z podstawą programową

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzeszczach