P.P.H.U ISOTERMIKA Jan Licak

P.P.H.U ISOTERMIKA Jan Licak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia produkcja / przemysł

Oferty pracy P.P.H.U ISOTERMIKA Jan Licak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U ISOTERMIKA Jan Licak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U ISOTERMIKA Jan Licak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H.U ISOTERMIKA Jan Licak - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie książki przychodów i rozchodów, samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych - pełna rachunkowość, przygotowanie deklaracji VAT/CIT, prowadzenie ewidencji przychodów - ryczałt.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Minimum 2 tata doświadczenia w pracy na pełnej księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku