Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALMET Wacław Łanocha

produkcja ogrodzeń
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALMET Wacław Łanocha najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Ślusarz Brzesko
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALMET Wacław Łanocha

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALMET Wacław Łanocha

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALMET Wacław Łanocha - oferty archiwalne

  • Ślusarz - spawacz

    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Cięcie, szlifowanie, składanie elementów, wiercenie oraz spawanie półautomatem spawalniczym lekkich konstrukcji stalowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana samodzielność w wykonywaniu prostych prac ślusarskich oraz spawalniczych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa na czas określony - docelowo praca na stałe szczegółowe warunki pracy i wynagrodzenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku