Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ALIMAR JAN DOROCIAK praca

Brzeg
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ALIMAR JAN DOROCIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Brzeg
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ALIMAR JAN DOROCIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ALIMAR JAN DOROCIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ALIMAR JAN DOROCIAK - oferty archiwalne

  • Magazynier

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ALIMAR JAN DOROCIAK
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wydawanie i przyjmowanie gazów technicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: kurs prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzegu