Czy to Twoja firma?

Publiczne Przedszkole Nr 7 Integracyjne praca

Brzeg
Publiczne Przedszkole Nr 7 Integracyjne najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Publiczne Przedszkole Nr 7 Integracyjne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Publiczne Przedszkole Nr 7 Integracyjne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Publiczne Przedszkole Nr 7 Integracyjne poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Publiczne Przedszkole Nr 7 Integracyjne - oferty archiwalne

  • Woźny/konserwator

    Publiczne Przedszkole Nr 7 Integracyjne
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie prac porządkowych i konserwatorskich na terenie placówki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności interpersonalne, Doświadczenie zawodowe ok. 10 lat. (wymagany staż - lata: 10)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzegu