Czy to Twoja firma?

REHA POLAND sp. z o.o. praca

Brzeg Głogowski

Jesteśmy Reha Poland, sercem serowarstwa w malowniczym Brzegu Głogowskim. Nasza pasja do tworzenia wyjątkowych serów ma swoje korzenie w dniu założenia firmy – 9 października 2014 roku. Od tego czasu, zespół naszych 24 wykwalifikowanych pracowników (stan na rok 2021) codziennie wkłada serce w przetwarzanie mleka i wytwarzanie serów, które z dumą prezentujemy na polskim rynku.

W REHA POLAND wierzymy, że jakość zaczyna się od świeżości i dbałości o każdy szczegół procesu produkcyjnego. Nasza działalność to nie tylko praca, to rzemiosło, które z pokolenia na pokolenie przekazuje tajniki doskonałego smaku i tradycji serowarskiej. Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to każdy dzień pisze nowy rozdział naszej opowieści, w której główną rolę grają smak i zadowolenie naszych klientów.

Zaangażowanie i profesjonalizm to wartości, które kierują naszą codzienną pracą. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami efektami naszej pracy, dostarczając produkty, które powstają z myślą o tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i autentyczny smak. Naszym celem jest dostarczanie serów, które nie tylko zaspokoją gusta najbardziej wymagających smakoszy, ale również staną się stałym elementem rodzinnych stołów w całej Polsce.

Choć nie możemy zdradzić wszystkich naszych sekretów, zapewniamy, że każdy kawałek sera z REHA POLAND to gwarancja staranności i tradycji, które są dla nas fundamentem. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem z nami odkryjcie, jak smakuje prawdziwa pasja do sera!

REHA POLAND Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry

Oferty pracy REHA POLAND Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca REHA POLAND Sp. z o.o.

  • Pracownik produkcji

    REHA POLAND Sp. z o.o.
    • Brzeg Głogowski
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REHA POLAND Sp. z o.o.

Siedziba główna

REHA POLAND Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Zary
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Warszawa
  6. Zamość

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca REHA POLAND Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      ewidencja akt osobowych pracowników, sporządzanie list płac i deklaracji ZUS i PIT, rozliczanie zwolnień lekarskich, obsługa PUE ZUS

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Obsługa programu PŁATNIK
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 do 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz-spawacz

    • 3 000 zł / mies.

      spawanie TIG, montaż, demontaż

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG, prawo jazdy B
      • Inne wymagania: znajomość języka angielskiego lub tureckiego mile widziana, roczne doświadczenie w zawodzie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
  • Pracownik produkcji sera

    • 2 800 zł / mies.

      Praca przy produkcji sera: przyjęcie mleka, produkcja sera, prace porządkowe na produkcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Punktualność, rzetelność, umiejętność dobrej organizacji pracy, higiena osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: CAZ-0603-33/MCh/2021 wydano 2 egzemplarze informacji