Czy to Twoja firma?

Sklep Cukierniczo-Monopolowy Czesława Przybysz praca

Brzeg Dolny
Sklep Cukierniczo-Monopolowy Czesława Przybysz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Brzeg Dolny
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sklep Cukierniczo-Monopolowy Czesława Przybysz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sklep Cukierniczo-Monopolowy Czesława Przybysz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Sklep Cukierniczo-Monopolowy Czesława Przybysz - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Sklep Cukierniczo-Monopolowy Czesława Przybysz
    • Brzeg Dolny
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      W/G STANOWISKA

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Brzegu Dolnym