Czy to Twoja firma?

Grupa PCC praca

Brzeg Dolny

Jesteśmy PCC Rokita, dumnym liderem w przemyśle chemicznym, który od dziesięcioleci wpisuje się w historię Brzegu Dolnego. Nasza firma to nie tylko kluczowy element lokalnej społeczności, ale również innowacyjny producent na skalę globalną. Zatrudniając około 1500 wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy twórcami ponad 400 produktów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach – od tworzyw sztucznych po chemię gospodarczą.

Nasza historia rozpoczęła się w 1938 roku, kiedy to zakłady chemiczne zaczęły kształtować przemysłowy krajobraz miasta. Przejęcie przez polskie władze w 1945 roku i zmiana nazwy na "ROKITA" w 1947 roku to kolejne kamienie milowe, które ukształtowały naszą tożsamość. W 2003 roku, staliśmy się częścią międzynarodowej grupy PCC SE, co otworzyło przed nami nowe możliwości rozwoju i ekspansji.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale codzienna praktyka. Budowa nowego zakładu produkcyjnego alkoksylatów czy stworzenie linii pilotażowej dla specjalistycznych płynów hydraulicznych to przykłady naszego zaangażowania w rozwój nowych technologii. Jesteśmy dumni, że nasze działania zostały docenione przez EcoVadis, przyznające nam srebrne wyróżnienie za społeczną odpowiedzialność biznesu.

Nasza obecność na arenie międzynarodowej jest równie dynamiczna. Strategiczne partnerstwo w Tajlandii z IRPC Polyol Company Ltd pozwala nam dotrzeć do klientów w Azji Południowo-Wschodniej, Chinach i Indiach. To krok w przyszłość, który umacnia naszą pozycję na światowym rynku.

Jesteśmy również pionierami w dziedzinie ochrony środowiska, co potwierdza nasza nowa instalacja elektrolizy membranowej. To najnowocześniejsza i najmniej obciążająca środowisko metoda produkcji chloru, która stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

W PCC Rokita wierzymy, że przyszłość przemysłu chemicznego leży w innowacyjności i zrównoważonym rozwoju. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, nie tylko umacniamy naszą pozycję na rynku, ale także przyczyniamy się do budowania lepszego jutra. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej fascynującej podróży w świat chemii.

Grupa PCC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Grupa PCC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa PCC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa PCC

Siedziba główna

Praca Grupa PCC - oferty archiwalne

  • Grupa PCC/Pracownik produkcji – bez doświadczenia 4100–4400 zł brutto!

    Grupa PCC
    • Brzeg Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Aparatowy.

      Miejsce pracy: Brzeg Dolny

      Zakres obowiązków

      • Nauka obsługi procesów technologicznych ( m.in. sterowania systemem komputerowym),
      • Prowadzenie rozładunków, magazynowanie, przesyłanie, wysyłka surowców i produktów,
      • Pobierane próbek i przekazywanie ich do analizy,
      • Włączanie pomp, zaworów,
      • Obsługa filtrów i wymiany eksploatacyjne,
      • Pomoc przy pracach załadunkowych i rozładunkowych przy użyciu dostępnych środków (wózki widłowe, pomosty przeładunkowe) oraz ręcznie (siła mięśni).

      Wymagania

      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia,
      • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym / czterobrygadowym,
      • Uczciwość i pracowitość.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą),
      • Wynagrodzenie 4100 – 4400 zł brutto, w tym dodatki płacowe: premia kwartalna, dodatek za pracę w godzinach nocnych i system 4-brygadowy,
      • Możliwy dojazd na trasie Siemianice - Oborniki Śl. - Brzeg Dolny
      • Stałe godziny pracy - zgodnie z ustalonym, rocznym harmonogramem (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00),
      • Szkolenia wdrożeniowe prowadzone przez doświadczonych pracowników,
      • Przyuczenie do zawodu – szkolenia stanowiskowe i uprawnienia m. in. suwnice, żurawie, wózki widłowe (płatne w 100% przez Pracodawcę),
      • Dofinansowanie do kart Multisport oraz do wczasów i świąt (ZFŚS),
      • Ubezpieczenie grupowego w PZU na preferencyjnych warunkach,
      • Zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych (ZFŚS),
      • Własne boisko i siłownia na terenie firmy,
      • Imprezy integracyjne, piknik rodzinny, imprezy sportowe m.in.: turnieje piłki nożnej, siatkówki, maratony, ekstremalne biegi z przeszkodami.

Pracodawcy w Brzegu Dolnym