Czy to Twoja firma?

PCC EXOL SPÓŁKA AKCYJNA praca

Brzeg Dolny
PCC EXOL SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PCC EXOL SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PCC EXOL SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PCC EXOL SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Menadżer sprzedaży

    PCC EXOL SPÓŁKA AKCYJNA
    • Brzeg Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - pozyskiwanie nowych klientów z Turcji i innych krajów;
      - rozwijanie sprzedaży produktów na rynek turecki;
      - przygotowywanie analiz marketingowych, raportów i sprawozdań sprzedaży;
      - tłumaczenie z języka tureckiego na angielski i z języka angielskiego na turecki

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia, biologia, biotechnologia
      • Uprawnienia: 4 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży w firmie produkcyjnej, znajomość przepisów prawa eksportowego oraz tureckich przepisów celnych, Obsługa komputera , gotowość do odbywania podróży służbowych, znajomość GMP, GLP, znajomość systemu SAP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 535 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzegu Dolnym