Czy to Twoja firma?

Zakład Transportowo-Handlowy Pelowski Mirosław praca

Brusy
transport międzynarodowy
Zakład Transportowo-Handlowy Pelowski Mirosław najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Brusy
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Transportowo-Handlowy Pelowski Mirosław

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Transportowo-Handlowy Pelowski Mirosław

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Transportowo-Handlowy Pelowski Mirosław - oferty archiwalne

  • Międzynarodowy kierowca samochodu ciężarowego

    Zakład Transportowo-Handlowy Pelowski Mirosław
    • Brusy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie pojazdami ciężarowymi ( typ firanka).

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: Unia Europejska 4.2023.RM

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Brusy
    • 9 000 zł / mies.

      Kierowanie pojazdami ciężarowymi typ. firanka

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: 41.2021.KH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN

Pracodawcy w Brusach