Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH praca

Brojce

SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza historia rozpoczęła się we wrześniu 1945 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi dla pierwszych uczniów. Z biegiem lat, dokładaliśmy wszelkich starań, aby nasza szkoła była miejscem, w którym każde dziecko może rozwijać swoje pasje i zdobywać wiedzę w przyjaznej atmosferze. W 1960 roku powiększyliśmy naszą przestrzeń edukacyjną, oddając do użytku nowy budynek, a w 1997 roku z dumą zaprezentowaliśmy nowe skrzydło, które jeszcze bardziej wzbogaciło naszą ofertę edukacyjną.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować edukację na najwyższym poziomie szkoły podstawowej. Nasze pracownie komputerowe są w pełni wyposażone w najnowocześniejsze technologie, co pozwala uczniom na zdobywanie praktycznych umiejętności w zakresie obsługi komputerów i programowania. Posiadamy również specjalistyczną pracownię językową, która umożliwia naukę języków obcych w sposób interaktywny i angażujący. Nasze biblioteki szkolne są skarbnicą wiedzy, a stołówka dba o zdrowe i zbilansowane posiłki dla naszych uczniów.

Sport i aktywność fizyczna to nieodłączny element naszej szkoły. Dwa boiska do piłki nożnej oraz dwie hale sportowe to miejsca, gdzie nasi uczniowie mogą rozwijać swoje zdolności sportowe oraz uczestniczyć w różnorodnych zajęciach kreatywnych i sportowych.

Dodatkowo, dbamy o wszechstronny rozwój naszych uczniów, oferując różnorodne zajęcia dodatkowe. Organizujemy warsztaty dla rodziców i szkolenia dla kadry, co pozwala na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wymianę doświadczeń.

Nasza szkoła jest także beneficjentem wsparcia unijnego, które wyniosło ponad dwa miliony złotych. Dzięki tym środkom mogliśmy jeszcze bardziej zainwestować w rozwój naszej infrastruktury i jakość kształcenia.

W SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH wierzymy, że każde dziecko zasługuje na dostęp do wysokiej jakości edukacji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, jesteśmy pewni, że nasza szkoła jest miejscem, gdzie uczniowie mogą bezpiecznie rozwijać swoje talenty i zdobywać wiedzę, która posłuży im w przyszłości. Zapraszamy do wspólnego tworzenia przyszłości pełnej możliwości i odkryć.

SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH - oferty archiwalne

  • Nauczyciel geografii

    SZKOŁA PODSTAWOWA W BROJCACH
    • Brojce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 949-4 046 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: geografia, specjalizacja: nauczyciel geografi
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 949 - 4 046 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Logopeda

    • Brojce

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: logopedia

      Oferujemy

Pracodawcy w Brójcach