RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

RESTOL SERWIS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

Siedziba główna

RESTOL SERWIS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie RESTOL SERWIS Sp. z o.o.

4.1

Na podstawie 28 ocen z Google.

mtgmilosz

mtgmilosz

"Git, pozdro tomasz"

2 tygodnie temu

Jozef Kalita

"Ocena 0 reklamacja to wielka ściema producenta .kupiłeś to zostajesz sam z problemem ja 7 miesięcy czekam."

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Praca RESTOL SERWIS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk - automatyk

    • Bratkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Usuwanie awarii maszyn produkcyjnych. Analizowanie przyczyn usterek. Konserwacja linii produkcyjnych maszyn CNC. Zamawianie części zamiennych oraz utrzymywanie kontaktów z serwisami fabrycznymi maszyn.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: SEP do1kV
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie o kierunku: elektryk, elektronik, automatyk. Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym. Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bratkowicach