Czy to Twoja firma?

Kwiaciarnia ZUZIA Mariola Dziedziczak praca

Bralin
Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona
Kwiaciarnia ZUZIA Mariola Dziedziczak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Kwiaciarnia ZUZIA Mariola Dziedziczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kwiaciarnia ZUZIA Mariola Dziedziczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Kwiaciarnia ZUZIA Mariola Dziedziczak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kwiaciarnia ZUZIA Mariola Dziedziczak - oferty archiwalne

  • Florysta

    Kwiaciarnia ZUZIA Mariola Dziedziczak
    • Bralin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, wykonywanie bukietów i kompozycji kwiatowych, dbanie o porządek w kwiaciarni. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Możliwość przyuczenia. Praca na cały etat bądź na połowę etatu.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Staranność w wykonywaniu powierzonych czynności, Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bralinie