Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Betax Ewa Barta praca

Bożejowice
Biuro Rachunkowe Betax Ewa Barta najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Betax Ewa Barta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Betax Ewa Barta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. HR

    GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
    • Trzcinica
    • umowa o pracę
    Polecana
    Wygasa

Biuro Rachunkowe Betax Ewa Barta poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biuro Rachunkowe Betax Ewa Barta - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. kadr i płac

    Biuro Rachunkowe Betax Ewa Barta
    • Bożejowice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik ds. kadr i płac

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe. Możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 3010 zł brutto.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bożejowicach