Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Regionalne Centrum Rehabilitacji i Pomocy Społecznej w Borzęcinie

Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych

Oferty pracy Regionalne Centrum Rehabilitacji i Pomocy Społecznej w Borzęcinie

FIZJOTERAPEUTA

Zawód: fizjoterapeuta Rodzaj: praca tymczasowa
Regionalne Centrum Rehabilitacji i Pomocy Społecznej w Borzęcinie
1. Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa powierzonej grupie Mieszkańców; 2. Uczestniczenie w pracy Zespołu Terapeutyczno-Opiekuńczego; 3. Czynny udział w przygotowaniu i realizacji Indywidualnego ...
od 3100 zł
UoP brutto/mies.
Borzęcin
31-12-2020
od 3100 zł

Archiwalne ogłoszenia

MŁODSZY OPIEKUN
Zawód: opiekun/opiekunka   |  Rodzaj: umowa o pracę
Borzęcin
Szczegóły
Zakres obowiązków
1. Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa powierzonej grupie Mieszkańców.
2. Pomoc w wykonywaniu czynności życia codziennego, w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych, stosowanie do stopnia ich sprawności (pomoc w utrzymaniu higieny, wykonywanie czynności higienicznych u Mieszkańca, karmienie, itp.).
3. Organizowanie regularnej wymiany bielizny pościelowej.
4. Danie o schludny i estetyczny wygląd mieszkańców (pomoc w wymianie bielizny osobistej i odzieży).
5. Dbanie o higienę i estetykę podawania i spożywania posiłków oraz karmienie mieszkańców, których stan zdrowia tego wymaga.
6. Pomoc przy przekładaniu, przenoszeniu pacjenta na wózek transportowy i na łóżko.
Praca w godzinach 7:00 - 19:00
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe
sprawowanie opieki nad osobami niepełnosprawnymi
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
32-825 Borzęcin
591

Pracodawcy z miasta Borzęcin