Czy to Twoja firma?

PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz praca

Borek Wielkopolski

Od ponad trzech dekad PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz jest synonimem tradycji i nowoczesności w produkcji przetworów rybnych. Nasza rodzinna firma, z głębokimi korzeniami w polskiej ziemi, rozpoczęła swoją przygodę w 1989 roku, a w 1994 roku z dumą wprowadziła na rynek własne produkty. Dzięki pasji i ciężkiej pracy, możemy dziś konkurować z czołowymi producentami w Polsce, oferując szeroki asortyment przetworów rybnych, które zyskały uznanie smakoszy.

Nasze wyroby, w tym ryby solone, marynowane, w zalewie octowej i olejowej, wędzone oraz różnorodne wyroby garmażeryjne, są przygotowywane z największą starannością. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli cieszyć się smakiem prawdziwie naturalnych i zdrowych produktów. Wędzimy ryby 100% naturalnie – bez konserwantów, barwników i chemii, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i jest dowodem na to, że jakość jest dla nas priorytetem.

Misją, która nas prowadzi, jest zapewnienie produktów o najwyższej, stałej jakości i przystępnej cenie. Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to podstawa, dlatego wdrożyliśmy system HACCP, gwarantujący bezpieczeństwo i najwyższe standardy. Jesteśmy również beneficjentem dofinansowanego projektu rozwojowego, co świadczy o naszej stabilności finansowej i ciągłym dążeniu do doskonałości.

Oprócz produkcji przetworów rybnych, oferujemy usługi organizacji imprez okolicznościowych oraz specjalistyczny transport, co pozwala nam na kompleksową obsługę naszych klientów. Nasze produkty są wyrazem tradycji połączonej z nowoczesnym podejściem do biznesu, a każdy krok, który podejmujemy, jest krokiem w stronę zadowolenia naszych klientów.

W PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz wierzymy, że tylko ciągłe doskonalenie i zaangażowanie w to, co robimy, pozwala nam być liderem w branży przetworów rybnych. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem tworzymy historię smaku i jakości, która trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat.

PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz

Siedziba główna

PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz - oferty archiwalne

  • Patroszacz ryb

    PPHU LARUS Krzysztof Adamkiewicz
    • Jaraczewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      filetowanie ryb, przygotowywanie rybiego mięsa do stanu niezawierającego ości ani skóry, usuwanie wnętrzności z jamy brzusznej, przygotowywanie ryb do nadziewania oraz ich faszerowanie,odgławianie oraz usuwanie rybich łusek

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Borku Wielkopolskim