Czy to Twoja firma?

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK praca

Borek Wielkopolski

Od ponad dwóch dekad, SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Gola przy ulicy Parkowej 6, jest synonimem domowego ciepła i tradycyjnych smaków. Nasza przygoda z pieczeniem rozpoczęła się 1 listopada 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy naszym klientom wyroby najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w produkcji pieczywa oraz świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek, które codziennie wypiekane są z pasją i zaangażowaniem. Nasze receptury to połączenie tradycji z nowoczesnością, a każdy produkt jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania smakoszy autentycznych, lokalnych przysmaków.

W naszym sklepie spożywczo-przemysłowym klienci znajdą nie tylko świeże, chrupiące pieczywo i słodkie wypieki, ale również szeroki asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią codziennego życia mieszkańców Goli i okolic, oferując im produkty, które umilają rodzinne śniadania, obiady i spotkania przy kawie.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasza lokalna działalność ma znaczący wpływ na społeczność i gospodarkę regionu. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości i dbałość o każdy szczegół produkcji to nasza wizytówka, którą klienci cenią od lat.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Goli, aby osobiście przekonać się o wyjątkowości naszych wyrobów i poczuć atmosferę miejsca, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla tych, którzy cenią sobie smak prawdziwego pieczywa i domowych ciast.

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK

Siedziba główna

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Piła
  2. Poznań
  3. Szczecin
  4. Wałcz
  5. Bielsko-Biała
  6. Gostyn
  7. Kalisz
  8. Konin
  9. Warszawa
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY, PIEKARNIA CIASTKARNIA GRZEGORZ PORZUCEK - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Borek Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wypiek pieczywa

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Piekarz

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Borku Wielkopolskim