Czy to Twoja firma?

POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA KASZUBIA praca

Bolszewo
POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA KASZUBIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA KASZUBIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA KASZUBIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA KASZUBIA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA KASZUBIA - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b - pracownik gospodarczy - pomocniczy robotnik drogowy

    POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA KASZUBIA
    • Bolszewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace gospodarcze na terenie Gminy Wejherowo.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B+E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun osoby zależnej - opieka wytchnieniowa

    • Bolszewo

      Opieka nad osobami zależnymi - opieka wytchnieniowa. Miejsce pracy teren gminy wejherowo w domach podopiecznych. Wymiar etatu: ok. 40h/miesiąc.

      Wymagania

      • Inne wymagania: - kurs opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych lub wykształcenie w kierunku opiekun osób starszych lub doświadczenie w zawodzie - mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
  • Kierowca kat. b+e

    • Bolszewo

      Prace gospodarcze na terenie Gminy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: - mile widziane prawo jazdy kat. T

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa

Pracodawcy w Bolszewie