Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Dak s.c. Marian Jabłoński Danuta Jabłońska

Oferty pracy Dak s.c. Marian Jabłoński Danuta Jabłońska

SPRZEDAWCA

Dak s.c. Marian Jabłoński Danuta Jabłońska
Sprzedawca umowa o pracę pełny etat
Praca na stanowisku sprzedawcy (sklep Lewiatan), miejsce wykonywania pracy 59-700 Bolesławiec, ul. Staszica 75. Praca w systemie dwuzmianowym od 06.00 ...
od 3600 zł
UoP brutto/mies.
Bolesławiec
12-05-2021
od 3600 zł

PRACOWNIK NA STOISKU MIĘSNYM

Sprzedawca na stoisku mięsnym, praca w systemie dwuzmianowym od 06.00 - 14.00 i od 14.00 - 22.00, miejsce wykonywania pracy ...
od 3700 zł
Bolesławiec
12-05-2021
od 3700 zł

Archiwalne ogłoszenia

ZASTĘPCA KIEROWNIKA
Kierownik   |  umowa o pracę
Bolesławiec
Szczegóły
Zakres obowiązków
Kierowanie zespołem, robienie zamówień, kontrola wykonanych zadań. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny. Wysokość wynagrodzenia 4070 zł brutto. Miejsce wykonywania pracy ul. Staszica , Bolesławiec
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
Wykształcenie średnie handlowe lub ekonomiczne, doświadczenie w pracy w handlu, dyspozycyjność, dobry kontakt z klientem.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
59-700 Bolesławiec
Staszica 75

Pracodawcy z miasta Bolesławiec