Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu

Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu

Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu

Pełna nazwa
POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH W BOLESŁAWCU
Adres rejestrowy
ul. Bankowa 8 59-700 Bolesławiec
NIP
6121543843
REGON
00103086500000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    • Bolesławiec
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Pomoc nauczycielowi prowadzącemu zajęcia w zakresie opieki nad dziećmi, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych związanych z korzystaniem z toalety, rozbieraniem i przebieraniem podczas wyjść na spacer i przed ćwiczeniami gimnastycznymi, spożywaniem posiłków, opieka nad uczniami podczas spacerów, wycieczek, imprez i uroczystości szkolnych, udział w przygotowaniu pomocy dydaktycznych do zajęć z uczniami, współdziałanie z uczniem w zajęciach usprawniających samoobsługę i rozwijających sprawności motoryczne i percepcyjne, dbałość o kąciki tematyczne, mycie i porządkowanie pomocy dydaktycznych i zabawek, mycie naczyń po posiłkach spożywanych przez dzieci w klasach, dbanie o czystość i estetyczny wygląd dzieci w szkole.

      Praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną.
      Zatrudnienie do 23.06.2023 r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, pozytywny stosunek do dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 633,75 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat, 7/8 etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, pozytywny stosunek do dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysługa lat (wg świadectw pracy)

Pracodawcy w Bolesławcu