Czy to Twoja firma?

Rhenus Logistics Bolesławiec sp. z o.o. praca

Bolesławiec

Witaj! Jesteśmy Rhenus Logistics Bolesławiec, twoim zaufanym partnerem w świecie logistyki, który od 1993 roku nieustannie rośnie i rozwija się na polskim rynku. Nasza historia zaczęła się w Warszawie, ale dziś nasze działania rozciągają się daleko poza granice kraju, zapewniając globalny zasięg i międzynarodową współpracę.

Jako część prestiżowej grupy Rhenus, jesteśmy dumni z naszej pozycji w czołówce operatorów logistycznych w Polsce. Nasz sukces opiera się na głębokim zrozumieniu potrzeb naszych klientów i dostarczaniu im rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają ich oczekiwania. To nasze rodzinne wartości kierują nas każdego dnia, by skupić się na życzeniach i potrzebach tych, dla których pracujemy.

Oferujemy nie tylko standardowe usługi transportowe, ale także kompleksowe rozwiązania logistyczne, które pomagają zoptymalizować łańcuch dostaw. Rozumiemy, że każdy biznes jest wyjątkowy, dlatego opracowujemy transgraniczne rozwiązania transportowe na wszystkich trasach – drogowych, kolejowych, rzeką, oceanem, czy w powietrzu. Nasze dedykowane Usługi Logistyczne usprawniają magazynowanie i biznes, a zaawansowana logistyka magazynowa oraz efektywny przepływ materiałów pozwalają na zminimalizowanie czasu realizacji i redukcję kosztów.

Jako międzynarodowy dostawca usług logistycznych, tworzymy indywidualne produkty logistyczne, aby spełnić specyficzne wymagania Twojego łańcucha dostaw. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i gotowość do dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych, dlatego jesteśmy zawsze gotowi do działania i innowacji.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy osiągnąć więcej i przekroczyć granice możliwości w świecie logistyki.

Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.

Siedziba główna w Bolesławcu

Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Rhenus Logistics Bolesławiec Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace magazynowe ręczne oraz przy użyciu wózków jezdniowych, załadunek, rozładunek. Bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, minimum 6 miesięcy doświadczenia, prawo jazdy kategorii B, znajomość specyfiki pracy magazynu, zręczność w wykonywaniu ręcznych prac związanych z lokowaniem, pakowaniem i transportem, zdolności manualne, umiejętność obsługi wózków jezdniowych - mile widziana.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa 20%
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Brygadzista

      Praca przy komputerze, koordynowanie pracy zespołu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4700 zł brutto

Pracodawcy w Bolesławcu