Czy to Twoja firma?

Danmar Marian Jabłoński praca

Bolesławiec
Danmar Marian Jabłoński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Bolesławiec
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Danmar Marian Jabłoński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Danmar Marian Jabłoński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Danmar Marian Jabłoński - oferty archiwalne

  • Sprzedawca na stosiku mięsnym

    Danmar Marian Jabłoński
    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na stoisku mięsnym. Miejsce wykonywania pracy - sklep Lewiatan w Bolesławcu ul. Łasicka 31, dwie zmiany 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku, komunikatywność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

      Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, dwie zmiany:6-14, 14-22. Sklep Lewiatan.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN

Pracodawcy w Bolesławcu