Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe medycyna / farmacja / zdrowie prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu

Pełna nazwa
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOLESŁAWCU
Adres rejestrowy
ul. Cicha 7 59-700 Bolesławiec
NIP
6121079357
REGON
00327314100000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu

3.4

Na podstawie 69 ocen z Google.

Andrzej Szwagierek

"Szybka i sprawna obsługa ,jestem bardzo zadowolony. Otrzymałem pełną i wyczerpującą informację w swojej sprawie."

2 lata temu

Zofia Sławińska

"Pomocni. Pani Krysia opiekunka starszych osób. Najlepsza na świecie."

rok temu

Tomasz Kołodziej

"Bardzo przyjaźni Ludzie pomocni"

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławcu - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Realizowanie pracy socjalnej, w tym także przez wykorzystanie narzędzia pracy jakim jest kontrakt socjalny zawierany z klientem/rodziną w celu rozwiązania ich problemów życiowych;
      2. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w miejscu zamieszkania osoby/rodziny;
      3. Udzielanie informacji, wskazówek i pomocy osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej, skutecznie wykorzystując w tym celu obowiązujące przepisy prawa;
      4. Pomoc w uzyskaniu poradnictwa dot. możliwości rozwiązywania problemów oraz uzyskania pomocy realizowanej przez inne instytucje państwowe, samorządowe i organizacje pozarządowe, a także wspieranie w uzyskaniu pomocy;
      5. Podejmowanie współpracy i współdziałanie z innymi specjalistami, a także innymi podmiotami (organizacjami i instytucjami) w celu przeciwdziałania i ograniczania patologii i skutków negatywnych zjawisk społecznych oraz łagodzenie skutków ubóstwa;
      6. Podejmowanie interwencji socjalnych w sytuacjach patologicznych, kryzysowych, zdarzeniach losowych, klęsk żywiołowych i ekologicznych;
      7. Organizowanie i uczestniczenie w projektach socjalnych (np.: zabawa karnawałowa dla dzieci z ubogich rodzin, ogniska integracyjne i imprezy kulturalne i okolicznościowe dla wybranych grup społecznych, itp.);
      8. Wprowadzanie i systematyczne uaktualnianie danych dot. klienta/rodziny do systemu komputerowego, w tym także pracę socjalną i kontrakt socjalny;
      9. Prowadzenie obowiązującej w Ośrodku dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie zgodne z ustawą z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej 2007r. (Dz. U. 2021r., poz.2268), znajomość i umiejętność stosowania przepisów ustawy o pomocy społecznej, znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego w zakresie przygotowania postanowień i decyzji. dodatkowe: dobra znajomość i obsługa komputera, umiejętność interpretowania przepisów prawnych, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność i systematyczność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek dla pracowników socjalnych + dodatek za wieloletnią pracę.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bolesławcu