Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie magazyn hr / kadry

Oferty pracy Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu - oferty archiwalne

  • Referent ds. administracji i zaopatrzenia

    • Bolesławiec
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie i prowadzenie pod względem formalnym postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami ustawy Pzp, udział w pracach komisji przetargowej, ocena formalno-prawna składanych ofert (weryfikacja prawidłowości i kompletności dokumentacji przetargowej), przygotowywanie projektów umów w postępowaniach o zamówienia publiczne prowadzonych zgodnie z ustawą Pzp oraz konsultowanie ich treści z Radcą Prawnym, udzielanie wyjaśnień w prowadzonych postępowaniach przetargowych, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych, prowadzenie rejestru zamówień publicznych oraz elektronicznego rejestru faktur, prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań oraz spraw w zakresie zamówień publicznych, sprawne wykonywanie przydzielonych zadań.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, 1 rok doświadczenia, bardzo dobra obsługa komputera i internetu, umiejętność kreatywnego myślenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun medyczny

    • umowa o pracę

      Pomaganie osobie chorej i niesamodzilnej w zaspokajaniu potrzeb związanych z żywieniem oraz utrzymania ciała w czystości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 773 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3773 zł brutto

Pracodawcy w Bolesławcu