Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polmozbyt SO Spółka z o.o. praca

Bolesławiec
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polmozbyt SO Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Bolesławiec
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polmozbyt SO Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polmozbyt SO Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lakiernik Proszkowy w produkcji wozkow widlowych

    IK Hofmann GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę tymczasową
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa
  • Mechanik samochodowy

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Lakiernik

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    Wygasa

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polmozbyt SO Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych

    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polmozbyt SO Spółka z o.o.
    • Bolesławiec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa pojazdów samochodowych do 3,5 tony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe - mechanik pojazdów samochodowych, możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3300 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bolesławcu