ROBOTY BUDOWLANE TOMASZ GORGOŃ

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
ROBOTY BUDOWLANE TOMASZ GORGOŃ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ROBOTY BUDOWLANE TOMASZ GORGOŃ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROBOTY BUDOWLANE TOMASZ GORGOŃ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ROBOTY BUDOWLANE TOMASZ GORGOŃ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROBOTY BUDOWLANE TOMASZ GORGOŃ - oferty archiwalne

  • Robotnik ogólnobudowlany (murarz, zbrojarz, pomocnik budowlany, pracownik do przyuczenia)

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań; prace ogólnobudowlane, budowa domów; doświadczenie zawodowe mile widziane; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice (pracodawca zapewnia transport);

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną