Czy to Twoja firma?

ADVERT SP. Z O.O. praca

Bojano
ADVERT SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Bojano
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ADVERT SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADVERT SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ADVERT SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    ADVERT SP. Z O.O.
    • Bojano
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie , naklejanie taśmy, układanie wyrobów z tworzyw sztucznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator plotera cnc

    • Bojano

      Obsługa maszyn CNC, obsługa programów sterujących, dobór odpowiednich materiałów, tworzyw oraz narzędzi wykorzystywanych do ich obróbki, dbanie o jakość wykonywanych elementów, wprowadzanie korekty błędów w programowaniu maszyny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - doświadczenie mile widziane - obsługa komputera - preferowane osoby ze znajomością obsługi programów sterujących

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,92 PLN

Pracodawcy w Bojanie