Czy to Twoja firma?

Drukarnia Triada Katarzyna Michalik praca

Boguchwała
Drukarnia Triada Katarzyna Michalik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Drukarnia Triada Katarzyna Michalik

Praca alert - powiadomienia

Praca Drukarnia Triada Katarzyna Michalik

  • Grafik komputerowy

    Drukarnia Triada Katarzyna Michalik
    • Boguchwała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Drukarnia Triada Katarzyna Michalik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Drukarnia Triada Katarzyna Michalik - oferty archiwalne

    • część etatu
    • 2 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Tworzenie projektów graficznych ulotek, gazetek reklamowych, wizytówek, plakatów itp.
      Kontakt z klientem, przygotowanie projektów do druku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość programu Corel Draw, GRAFIKA I ANIMACJA 2D W REKLAMIE (ADOBE PHOTOSHOP, COREL DRAW, ADOBE INDESIGN)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Boguchwale