Czy to Twoja firma?

Natalia Stangret praca

Bogatynia
Natalia Stangret najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Bogatynia
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Natalia Stangret

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Natalia Stangret

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Natalia Stangret - oferty archiwalne

  • Doradca klienta (zgorzelec)

    Natalia Stangret
    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta w placówce GETIN BANK;
      I umowa na okres próbny 3 m-ce , następnie na czas nieokreślony;
      jedna zmiana 09.00-16.00;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie; niekaralność; komunikatywność; umiejętność pracy w zespole;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prowizja
      • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny

Pracodawcy w Bogatyni