Anna Cytowicz

Anna Cytowicz najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Bogatynia
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Anna Cytowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Anna Cytowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Anna Cytowicz

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Młodych Energetyków 16 59-916 Bogatynia
NIP
6151496060
REGON
384927050
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.01.2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.90.Z Pozostałe zakwaterowanie

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Anna Cytowicz - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Bogatynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługiwanie kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych;
      przygotowywanie produktów do sprzedaży i ich sprzedaż;
      organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów;
      dbałość o wysoki poziom obsługi klienta, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży;
      praca na zmiany 7.00-14.00, 11.30-19.30, 09.00-17.00 do uzgodnienia z pracodawcą;
      I umowa na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bogatyni