SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOGATYNI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOGATYNI najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hr / kadry bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOGATYNI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOGATYNI

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOGATYNI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W BOGATYNI - oferty archiwalne

  • Nauczyciel plastyki

    • Bogatynia
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych zgodnie z planem lekcji i podstawą programową; pensum 11/18;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: plastyka
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe; przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 839,44 do 2 581,33 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie z KN w zależności od stopnia awansu zawodowego stosownie do wielkości etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bogatyni