Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Bochni Urszula Golińska praca

Bochnia
Wychowanie przedszkolne.
Działalność żłobków, pozostała opieka dzienna nad dziećmi.
Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Bochni Urszula Golińska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Bochni Urszula Golińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Bochni Urszula Golińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Bochni Urszula Golińska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Bochni Urszula Golińska - oferty archiwalne

  • Opiekun w żłobku

    Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca w Bochni Urszula Golińska
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi w wieku do lat trzech

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, komunikatywnośc i kreatywność, Umiejętność pracy z dziećmi
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziane zdolności plastyczne/muzyczne [Inne] : kwalifikacje nauczyciela wychowania przedszkolnego lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem opiekuna w żłobku lub wykształcenie średnie oraz min. roczne udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat trzech

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bochni