Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica praca

Bochnia
Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Bochnia
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica - oferty archiwalne

  • Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych

    Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica
    • Bochnia
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciele teoretycznych przedmiotów zawodowych: informatyk, projektowanie programów w zakresie grafiki komputerowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zgodny lub zbliżony ze specjalnością prowadzonych zajęć praktycznych
      • Inne wymagania: Wymagane Wyższe magisterskie lub wyższe zawodowe lub zbliżone do prowadzonych zajęć, przygotowanie pedagogiczne co najmniej 270 godzin (możliwość zdobycia w okresie zatrudnienia) Kierunek kształcenia zgodny lub zbliżony ze specjalnością prowadzonych zajęć praktycznych. Dobry kontakt z młodzieżą ponadgimnazjalną, ponadpodstawową, rozwiązywanie problemów wychowawczych uczniów, dyscyplina pracy z młodzieżą, niekaralność, zdolność do pracy z młodzieżą. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Kontak telefoniczny pod numerem 14 612-26-03 w 35 lub 44

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 948 - 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zgodnie z kartą nauczyciela w zależności od stopnia awansu i wymiaru godzin
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bochni