Czy to Twoja firma?

Pracownia RERUM Kinga Magdoń praca

Bochnia
Działalność w zakresie architektury
Pracownia RERUM Kinga Magdoń najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Bochnia
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Pracownia RERUM Kinga Magdoń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia RERUM Kinga Magdoń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Pracownia RERUM Kinga Magdoń - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno-biurowy

    Pracownia RERUM Kinga Magdoń
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie materiałów: reklamowych, do zajęć, urodzin. Dbanie o kontakt z klientem, organizacja spotkań z klientami, obsługa telefoniczna, sprawdzanie i odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Komunikatywność, umiejętność pracy z klientem, kreatywne myślenie, umiejętność negocjacji, mile widziane osoby z Ukrainy z komunikatywnym językiem polskim. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, etat, praca w godzinach: 09:00-17:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: z możliwością negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bochni