Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "KP - TRANS - CAR" KRZYSZTOF PYCIAK

KP TRANS CAR

Oferty pracy KP TRANS CAR

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Kierowca - Kurier
Kierowca   |  umowa o pracę
Bochnia
Szczegóły

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Kurier

Miejsce pracy:
Okolice Bochni

Zakres obowiązków
  • Jazda samochodami dostawczymi do 3,5 tony doręczanie przesyłek
Wymagania
  • Prawo jazdy kat B mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość topografii małopolski
  • Dyspozycyjność i możliwość pracy w elastycznym czasie pracy
  • Punktualność i rzetelność,
  • Umiejętność planowania trasy

Adres

ul. ks. Stanisława Staszica 12
32-700 Bochnia
województwo małopolskie
powiat bocheński
gmina Bochnia

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

252
32-700 Proszówki

Dodatkowe informacje

NIP: 8681241481
REGON: 123195913

Profil działalności:

  • 45.19.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z - Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 49.39.Z - Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.29.C - Działalność pozostałych agencji transportowych
  • 53.20.Z - Pozostała działalność pocztowa i kurierska
  • 66.22.Z - Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 04-09-2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Bochnia