Czy to Twoja firma?

IGEOS PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Bochnia
IGEOS PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Bochnia
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy IGEOS PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IGEOS PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca IGEOS PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    IGEOS PP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Ogólne prace budowlane

      Wymagania

      • Inne wymagania: Brak wymagań dot. wykształcenia, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, mile widziane prawo jazdy kat B, chęć do pracy, systematyczność , punktualność , estetyka wykonywanej pracy. Etat, pierwsza umowa na okres próbny z możliwością stałego zatrudnia, praca w godzinach od 07:00 15:00. Pracodawca zapewnia wyżywienie. Miejsce pracy teren Polski. Możliwość zatrudnienia od zaraz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bochni