MARMO SP.J.

Czy to Twoja firma?

MARMO SP.J. praca

Bochnia

Z dumą przedstawiamy naszą firmę, "Marmo", która od ponad pół wieku zdobi świat pięknem kamienia naturalnego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Bochni, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a pasja do kamienia jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Specjalizujemy się w tworzeniu nie tylko produktów, ale i dzieł sztuki z marmuru, granitu, onyksu, kwarcytu i piaskowca. Nasze blaty, schody, parapety, posadzki, elewacje, kominki i fontanny to wynik połączenia dziedzictwa rzemieślniczego z najnowszymi technologiami obróbki kamienia. Dzięki obrabiarkom numerycznym CNC i WATERJET, nasze wyroby zachwycają precyzją wykonania, która sięga nanometra.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty zdobią wiele wnętrz prywatnych i obiektów użyteczności publicznej, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie dizajn, estetykę oraz nieograniczone możliwości, jakie daje kamień naturalny.

Nasza firma to nie tylko produkty, ale i usługi. Oferujemy pełną opiekę nad realizacją projektów – od doradztwa, przez projektowanie, aż po montaż. Rozumiemy, że zaufanie, które się opłaca, to fundament każdej współpracy, dlatego zawsze stawiamy na transparentność i profesjonalizm.

Wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale i szeroki park technologiczny, który pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Jesteśmy dumni z naszego sposobu cięcia i obróbki materiału, który w połączeniu z wysokim poziomem wiedzy i kompetencji naszych pracowników, stanowi o naszej konkurencyjnej przewadze.

Nasze kamienie bez granic to nie tylko slogan – to rzeczywistość. Bezpośredni import kamienia naturalnego z Ameryki, Afryki, Europy, w tym Hiszpanii oraz Włoch, pozwala nam na oferowanie wyjątkowych i różnorodnych materiałów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W "Marmo" łączymy pasję i rozwój z wiedzą opartą na technologii, tworząc niepowtarzalne projekty, które przekształcają pomysł w rzeczywistość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności. Razem stwórzmy coś wyjątkowego.

MARMO SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kamieniarz Bochnia
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy MARMO SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARMO SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MARMO SP.J.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MARMO SP.J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Kraków
  4. Bochnia
  5. Częstochowa
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MARMO SP.J. - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK PRODUKCYJNY/ KAMIENIARZ

    MARMO SP.J.
    • Kłaj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obróbka ręczna i maszynowa kamienia naturalnego
      • Docinanie, łączenie elementów i polerowanie
      • Wycinanie elementów z kamienia naturalnego
      • Wykonywanie takich elementów jak: granitowe blaty kuchenne, kamienne blaty łazienkowe itp

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w branży kamieniarskiej oraz umiejętność obróbki ręcznej i maszynowej kamienia naturalnego
      • Mile widziana obsługa maszyn CNC
      • Dokładność
      • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • wykształcenie średnie

      Oferujemy

      • możliwość przyuczenia do zawodu
      • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
      • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Pracodawcy w Bochni