Czy to Twoja firma?

EUROSTAL-POŁUDNIE Spółka Jawna praca

Bochnia
Sprzedaż hurtowa metali i rud metali
EUROSTAL-POŁUDNIE Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy EUROSTAL-POŁUDNIE Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROSTAL-POŁUDNIE Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

EUROSTAL-POŁUDNIE Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EUROSTAL-POŁUDNIE Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży/hurt

    EUROSTAL-POŁUDNIE Spółka Jawna
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż wyrobów hutniczych i usług firmy ,składanie ofert, pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa i podtrzymanie relacji handlowych z już istniejącymi klientami.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie min średnie(mile widziane w kierunkach technicznych bądź handlowych), praktyczna znajomość zasad sprzedaży i pracy w dziale handlowym / wymagane doświadczenie w branży lub pokrewne minimum 2 lata, prawo jazdy kat. B; dyspozycyjność, operatywność, komunikatywność; znajomość obsługi komputera (Windows, Office, Internet). Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.. Atrakcyjną, samodzielną pracę w znanej, stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie. Samochód służbowy, telefon komórkowy. Praca mobilna wyjazdy do klientów / Praca stacjonarna w biurze Preferujemy osoby zamieszkałe w Bochni lub okolicy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca c / c+e

    • Bochnia
    • praca od zaraz
    • 4 200 zł / mies.

      Kurs na terenie małopolski

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie min średnie, prawo jazdy kat C/C+E , karta kierowcy, badania kierowcy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, chęć do pracy , motywacja. Etat jedna zmiana godziny pracy od 07: 00 - 15:00. Możliwość zatrudnienia od zaraz. Miejsce teren małopolski Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN

Pracodawcy w Bochni