Czy to Twoja firma?

Urząd Gminy Bobowo praca

Bobowo
Urząd Gminy Bobowo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Urząd Gminy Bobowo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Gminy Bobowo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Urząd Gminy Bobowo - oferty archiwalne

  • Podinspektor ds. księgowości budżetowej

    Urząd Gminy Bobowo
    • Bobowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie spraw z zakresu księgowości budżetowej.
      Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie średnie lub średnie branżowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność interpretacji i stosowania aktów prawnych regulujących sprawy z zakresu zajmowanego stanowiska pracy pożądane: wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie, znajomość zagadnień w zakresie podstawowych aktów prawych w administracji publicznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bobowie