Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BOBOWIE

Oferty pracy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BOBOWIE

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bobowo
Szczegóły
Zakres obowiązków
realizacja podstawy programowej i praca powyżej podstawy programowej z dziećmi w wieku przedszkolnym
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
Uprawnienia:
Przygotowanie pedagogiczne
Inne wymagania:
wymagania konieczne: prowadzenie zajęć edukacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych; lojalność, życzliwość, sumienność, umiejętność pracy w zespole; przygotowanie pedagogiczne
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BOBOWIE
83-212 Bobowo
Gdańska 17

Pracodawcy z miasta Bobowo

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point