Czy to Twoja firma?

DARIUSZ CHRZANOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CHRZANOWSKI praca

Bieruń

W sercu malowniczego Bierunia znajduje się nasza firma - Dariusz Chrzanowski Firma Handlowo-Usługowa "CHRZANOWSKI". Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości paliwa płynne, w tym benzynę, olej napędowy oraz gaz płynny. Nasza oferta nie kończy się jednak na paliwach. Z myślą o pełnej obsłudze motoryzacyjnej, proponujemy także płyny chłodzące i do spryskiwaczy, które są niezbędne dla każdego kierowcy dbającego o swoje auto.

Nasza działalność to nie tylko sprzedaż produktów, ale również szeroki wachlarz usług. Od sprzedaży hurtowej i detalicznej samochodów osobowych i furgonetek, przez transport lądowy pasażerski i towarowy, aż po zarządzanie nieruchomościami oraz specjalistyczne usługi budowlane. Jesteśmy także obecni w sektorze sprzątania i zagospodarowania terenów zieleni, co świadczy o naszej wszechstronności i elastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb rynku.

Wszystko, co robimy, jest podyktowane chęcią sprostania oczekiwaniom naszych klientów. Stawiamy na jakość, niezawodność i profesjonalizm. Nasze usługi są zawsze wykonywane z dbałością o detale, a produkty dostarczane na czas i w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i nieustannie dąży do doskonalenia swojej oferty.

Zapraszamy do współpracy z Dariusz Chrzanowski Firma Handlowo-Usługowa "CHRZANOWSKI" – Waszym zaufanym partnerem w dziedzinie paliw i szeroko pojętych usług. Razem możemy więcej!

DARIUSZ CHRZANOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CHRZANOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Bieruń
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DARIUSZ CHRZANOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CHRZANOWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca DARIUSZ CHRZANOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CHRZANOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DARIUSZ CHRZANOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CHRZANOWSKI - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca na stacji paliw (pl/ua)

    DARIUSZ CHRZANOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA CHRZANOWSKI
    • Bieruń
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta przy kasie; pozytywne podejście do klienta; dbanie o czystość i porządek; informowanie klientów o aktualnych promocjach produktowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Znajomość obsługi komputera. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagrodzenia
  • Pracownik obsługi przy dystrybutorze na stacji paliw (pl/ua)

    • Bieruń

      Obsługa przy dystrybutorze na stacji paliw; pozytywne podejście do klienta; dbanie o czystość i porządek.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Znajomość obsługi komputera. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego. .

      Oferujemy

Pracodawcy w Bieruniu