Przedszkole nr 2

Przedszkole nr 2 najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole nr 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole nr 2

Siedziba główna

Przedszkole nr 2 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie Przedszkole nr 2

5

Na podstawie 3 oceny z Google.

ADAM MAMOK

ADAM MAMOK

6 lat temu

Bozena Kudra

rok temu

Gabrysia D

Gabrysia D

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Przedszkole nr 2 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel logopeda (11/22 etatu)

    • Bieruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel logopeda w przedszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela logopedy, ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola, wysoka kultura osobista, mile widziane doświadczenie zawodowe,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 224 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wg rozporządzenia MEN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bieruniu