Clar System

Clar System

Zakład pracy chronionej zajmujący się usługą utrzymania czystości.

Clar System najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center budownictwo / architektura / geodezja badania i rozwój

Oferty pracy Clar System

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Clar System

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Clar System

Siedziba główna

Clar System poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Clar System

Pełna nazwa
CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Janickiego 20 B 60-542 Poznań
NIP
7781027841
REGON
630385038
KRS
0000189335
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
02.02.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.C Praktyka pielęgniarek i położnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Clar System

3

Na podstawie 16 ocen z Google.

Dariusz Obi wan

"Pracowałem w tej firmie 3lata niestety redukcja etatów, nie przedłożono mi umowy. Nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie wypłaty zawsze na czas dobra atmosfera. Pewnie gdyby nie redukcja pracował bym dalej pozdrawiam D. L"

2 lata temu

Adam S

Adam S

"Jeden z najsmaczniejszych Kebabów w Polsce, jadam tam od poerwszego otwarcia, mieso najwyższej jakości!! Dwie uwagi, nie dodają cebuli odkąd kosztuje ponad 5zł za kg i obsługa pozostawia wiele do życzenie..."

4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Clar System
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Białystok
  4. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Clar System - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy, sprzątanie hali lub terenów zewnętrznych

    Clar System
    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 140 zł / mies.
    • Poszukujemy pracowników porządkowych do pracy na terenie jednego z zakładów w Cieszynie Marklowicach

      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14

      Zakres obowiązków

      • sprzątanie ręczne oraz maszynowe,
      • sprzątanie hali produkcyjnej oraz magazynowej.

      Wymagania

      • gotowość do podjęcia pracy fizycznej,
      • mile widziana umiejętność obsługi maszyn myjących.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • stawkę miesięczną na poziomie 2300zł netto.

Pracodawcy w Bieruniu