Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - BRITOP LIGHTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

sprzedaż hurtowa oświetlenia

Oferty pracy BRITOP LIGHTING SP. Z O.O.

PRACOWNIK BIUROWY

Zawód: technik Rodzaj: umowa na okres próbny
BRITOP LIGHTING SP. Z O.O.
Praca przy komputerze, tworzenie ofert dla klientów, plików oraz baz danych, kontakt z klientem w zakresie przygotowywanych ofert
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Bierawa
24-09-2020
od 3000 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: technik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Bierawa
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Języki:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania:
Wyk. średnie, biegła obsługa komputera ( Internet, Ms Office), znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
Praca pon.- pt. 8-16
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Bierawa
Szczegóły
Wymagania
Języki:
niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Wyk. średnie, biegła obsługa komputera ( Internet, Ms Office), obowiązkowo biegła znajomość niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
NIE

Adres

ul. Nowe Osiedle 13d
47-240 Bierawa
województwo opolskie
powiat kędzierzyńsko-kozielski
gmina Bierawa

Dodatkowe informacje

NIP: 7492068443
REGON: 160331997
KRS: 0000362052

Dyrektor generalny

Monika Anna Sopałowicz
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 02-08-2010
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Bierawa