Czy to Twoja firma?

HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWA praca

Bierawa
HANDEL SPOŻYWCZY
HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Bierawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA BIERAWA
    • Stare Koźle
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca wykonywana będzie w sklepie lub poza jego siedzibą, sprzedaż towarów, eksponowanie towarów na półkach, przyjęcie towarów do sklepu

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. średnie, mile widziane doświadczenie w zawodzie sprzedawca, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna Praca zgodnie z grafikiem, 6:30-18:00( godziny ramowe)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: równoważny system czasu pracy
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

Pracodawcy w Bierawie