ETP Elektro Sp. z o.o.

ETP Elektro Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport it (informatyka)

Oferty pracy ETP Elektro Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ETP Elektro Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz

    PARETTI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    • Opole
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Technolog procesu

    • Opole
    Dodana
  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Mapa ETP Elektro Sp. z o.o.

Siedziba główna

ETP Elektro Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - ETP Elektro Sp. z o.o.

Pełna nazwa
ETP ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Gliwicka 8 47-240 Bierawa
NIP
7491961970
REGON
532457288
KRS
0000216892
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.09.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 27.11.Z Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów
  • 27.12.Z Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej
  • 27.33.Z Produkcja sprzętu instalacyjnego
  • 27.90.Z Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego
  • 26.11.Z Produkcja elementów elektronicznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie ETP Elektro Sp. z o.o.

4.3

Na podstawie 5 ocen z Google.

Carol The Alien Duck

"Solidna prężna firma, bardzo dobry kontakt"

5 lat temu

Andrzej

Andrzej

8 lat temu

Михайло Тарасюк

12 miesięcy temu

Jerzy Rojek

Jerzy Rojek

3 lata temu

Dariusz C

Dariusz C

9 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kędzierzyn-Koźle
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Gliwice
  6. Częstochowa
  7. Warszawa
  8. Rybnik
  9. Knurów
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ETP Elektro Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier Przygotowania Produkcji

    • Bierawa
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania oraz wytwarzania szaf sterowania lokalnego, automatyki, rozdzielnic NN i ŚN. W ramach wieloletniej współpracy z jednym z naszych partnerów dostarczamy na rynek najwyższej klasy rozwiązania systemu SIEMENS SIVACON. Nasze produkty znajdują nabywców we wszystkich sektorach przemysłu oraz energetyki. W związku z rozwojem naszej Spółki poszukujemy pracowników na stanowisko Inżynier Przygotowania Produkcji.

      Zakres obowiązków

      • Analiza techniczna dokumentacji elektrycznej i/lub mechanicznej
      • Przygotowanie zestawień materiałowych
      • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej dla działu produkcji
      • Współpraca z działem produkcji
      • Nadzorowanie zgodności realizacji produkcji z dokumentacją wykonawczą
      • Wprowadzenie zmian w dokumentacji stosownie do potrzeb inwestora

      Wymagania

      • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych (EXCEL, Word)
      • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek elektryczny lub mechaniczny
      • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej
      • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • Dodatkowym atutem będzie: praktyka zawodowa na podobnym stanowisku, uprawnienia elektryczne, znajomość programów AutoCAD, Inventor, Elcad, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

      Oferujemy

      • Kompleksowy pakiet szkoleń zawodowych
      • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
      • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
      • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Pracownik Działu Technicznego Wsparcia Klienta

    • Bierawa
    • Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania oraz wytwarzania szaf sterowania lokalnego, automatyki, rozdzielnic NN i ŚN. W ramach wieloletniej współpracy z jednym z naszych partnerów dostarczamy na rynek najwyższej klasy rozwiązania systemu SIEMENS SIVACON. Nasze produkty znajdują nabywców we wszystkich sektorach przemysłu oraz energetyki. W związku z rozwojem naszej Spółki poszukujemy Pracownika Działu Technicznego Wsparcia Klienta.

      • Sporządzanie kalkulacji projektów
      • Prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie realizowanych projektów i kalkulacji
      • Terminowe sporządzanie ofert
      • Współpraca z innymi działami firmy

      Wymagania

      • Kierunkowe wykształcenie techniczne takie jak elektrotechnika, elektronika lub pokrewne
      • Znajomość programów AutoCad oraz pakietu MS Office
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
      • Dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV, umiejętność czytania oraz interpretowania schematów elektrycznych

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełny etat
      • Ciekawą i różnorodną pracę w międzynarodowym środowisku
      • Stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki realizacji ambitnych technicznie projektów
      • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych oraz regularne podnoszenie kwalifikacji
      • Doskonałą atmosferę w zgranej i otwartej w grupie doświadczonych specjalistów
      • Atrakcyjny pakiet socjalny dla Ciebie i Twoich bliskich
      • Pracę z nowoczesnym oprogramowaniem do projektowania i kalkulacji
      • Możliwość awansu zawodowego

Pracodawcy w Bierawie