Trans System Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Trans System sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Firma Trans System to jeden z najdynamiczniej rozwijających się podwykonawców firmy kurierskiej UPS na polskim rynku, kontrahent jednej z najbardziej znanych marek w branży wyposażenia domu na świecie oraz partner polskiego operatora logistycznego zapewniającego obsługę logistyczną w zakresie dystrybucji drobnicowej. Działamy w usługach TSL od ponad 15 lat odnosząc sukcesy na płaszczyźnie logistyczno-operacyjnej oraz biznesowej.

Trans System Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kurier Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Trans System Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trans System Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Trans System Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Trans System Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KURIER

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • W związku z rozwojem działalności poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: KURIER

      Zakres obowiązków

      • obsługa powierzonego rejonu kurierskiego
      • doręczanie paczek oraz realizacja odbiorów
      • prawidłowe rozliczanie dokumentacji oraz pobranej gotówki

      Wymagania

      • doświadczenia w prowadzeniu pojazdów dostawczych
      • solidności oraz odpowiedzialności za wykonanie powierzonych zadań
      • dużej kultury osobistej
      • niekaralności

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pełne świadczenia socjalne
      • podwyższenie pensji po przejściu okresu próbnego
      • system premiowania uzależnionym od osiąganych wyników
      • kartę Multisport
      • auto ze świeżej floty profesjonalnie przygotowanej do pracy kurierskiej
      • infrastrukturę UPS oraz miejsce w jednym z najlepszych zespołów kurierskich w Polsce
      • praca w systemie poniedziałek - piątek (weekendy wolne).

Pracodawcy w Bielsku-Białej