Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 939        SUBSKRYBUJE: 7464

Klink International Pracodawca
Oferty pracy Klink International

Klink International Sp. z o.o. jest dystrybutorem kamienia naturalnego, płytek ceramicznych, sanitariatów oraz chemii budowlanej.

Działamy od 1992 roku. Przez ten czas dostarczyliśmy materiały dla klientów indywidualnych, firm prywatnych, banków, przedszkoli, szkół, szpitali oraz szeregu innych placówek. Obsługujemy duże, krajowe inwestycje ściśle przy tym współpracując z architektami i projektantami.

Jesteśmy jednym z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego. Materiał ten w coraz szerszym zakresie znajduje zastosowanie w budownictwie funkcjonalnym i dekoracyjnym.

Współpracujemy z dostawcami z wielu krajów i jesteśmy w stanie sprowadzić materiały na indywidualne zamówienie. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach i międzynarodowych targach. Dzięki temu nasza oferta jest na bieżąco uaktualniana i podąża za najnowszymi, światowymi trendami.

Oferty pracy

Klink International
Zawód: handlowiec Rodzaj: umowa o pracę
Klink International
Klink International
obsługa klienta w oddziale (prezentacja, sprzedaż materiałów), sporządzanie i prowadzenie dokumentacji: faktury, poczta itd., podtrzymywanie i pozyskiwanie kontaktów handlowych z klientami,
Bielsko-Biała
2018-11-20

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Sprzedawca / handlowiec
handlowiec
umowa o pracę